Крісло гамак плетене з канатів у скандинавському стилі
|
Традиційно в гамаку зазвичай лежать, але чому б не зробити гамак, пристосований для того, щоб у ньому було зручно сидіти? Безумовно в будь-якому гамаку ми розташовуємося напівлежачи, напівсидячи, але по-справжньому сидіти в традиційному гамаку незручно. Для розв'язання цієї проблеми було придумане крісло гамак. Крісло гамак вирізняється про звичайну гамаку не тільки тим, що в ньому зручніше сидіти, але й тим, що в нього легше забратися і з нього легше вибратися. Діаметр нижнього кола, на якому сидять: 60 см Висота канатів: 100 см Мінімальна висота для чіпляння: 210 см Максимальне навантаження 120 кг
|
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sanjerly |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Довжина ложа | 2000 мм |
| Захисна антимоскітна сітка | Не передбачена |
| Каркас (стійка) | Є |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Матеріал каркасу | Бамбук |
| Матеріал ложа | бавовна |
| Навіс | Не передбачений |
| Тип гамака | Одномісний |
| Тип ложа | Цілісне полотно |
| Ширина ложа | 1000 мм |
- Ціна: 1 527 ₴



