
Окуляри-оправа для окулярів для зору ATSD AT1043 червоний чорний алюмінієва з карбоновим завушником
215 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
+380 (50) 391-31-33
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Окуляри-права для зору — якісний китайський бренд Гонг Конг у стильному дизайні. Модель унісекс — таку форму носять і чоловіки, і жінки
| Розмір по обличчю — ширина окулярів (відстань між завушниками) | 140 мм |
| Ширина лінзи | 55 мм |
| Висота лінзи | 25 мм |
| Ширина містка (переносиця) | 17 мм |
| Загальна довжина завушника | 135 мм |
Оправа алюмінієва. Колір Червоний матовий. Завушник карбоновий, який дає змогу притискатися завдяки гнучкості до голови, що забезпечує комфортне одягання та носіння. Колір чорний антрацит
Оправа розбірна, що дає змогу зробити окуляри для зору — вийняти встановлені лінзи та вставити лінзи для зору
Лінзи — Приміркові Колір прозорий із маркуванням, нанесеної на лінзі, як іміджеві носити не можна.
Комплектація лоту: окуляри
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Червоний |
| Оптичне покриття | Дзеркальне |
| Стан | Нове |
| Колір лінз | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Для кого | жіночі |
| Наявність | в наявності |
Інформація для замовлення
- Ціна: 215 ₴

