Лосини Легінси виробник КНР серія осінь-зима, на махре, великий розмір (батальні)
| Талія по гумці (Пояс) | тягнеться від 80 до 105 см |
| Стегна | тягнеться від 90 до 120 см |
| Висота посадки | тягнеться від 28 до 38 см |
| Нога (внутрішній шов) | тягнеться від 65 до 110 см |
І сам обхват по нозі зроблений ширшим, ніж у звичайному крої. Гумка завширшки 5 см щільна. Безшовні — спереду та ззаду швів немає.
Склад: Нейлон 90%, Еластан 10% і Бамбук (махра на внутрішньому боці з Бамбуку) — м'який приємний матеріал зовні як котон "в рубчик" матовий, усередині м'яке коротке хутро. Лосин на хутрі з вовни верблюда/ангори/кролика/мамонта тощо. як переписували деякі не дивлячись із бирки не буває - це китайські казки - а я пишу реальний склад. Гумка завширшки 8 см щільна
На моделі на фото 1 зроблено фото одних для прикладу, як сидять на тілі. Декори, для прикладу показані на фото 2 зараз у наявності класичні темно-сині
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид виробу: | Лосини |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність | в наявності |
| Країна-виробник | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 280 ₴

