
Калькулятор великий JOINUS 205*160 мм 12-розрядний дисплей живлення від батареї АА і від світла
312 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: JS-798
+380 (50) 391-31-33
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Калькулятори JOINUS — це брендовий китай, які, попри привабливу ціну, вирізняються дуже цікавим дизайном і виготовляються з якісних комплектуючих.
Модель 798 — це великий калькулятор розміром 205*160 мм має 12-розрядний дисплей, на якому чітко видно цифри.
Живлення калькулятора подвійне — від батарейки АА, і від світла — сонячна панель — це не бутафорія, як у дешевому китаї, а повністю робоча і мало того, вона працює не від яскравого сонячного світла, а навіть у приміщенні від лампочки.
Особливості моделі: табло підняте та під нахилом, поверхня під кнопками — алюміній
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JS |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Настільний |
| Розрядність | 12 |
| Тип | Бухгалтерський |
| Розміри | |
| Вага | 250 г |
| Довжина | 155 мм |
| Товщина | 45 мм |
| Ширина | 200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 312 ₴
