
Колготки осінньо-зимові на флісі, що стягують 3D розміри на талію від 60 до 100 см теплі
248 ₴
- Немає в наявності
- Код: B-61-27
+380 (50) 391-31-33
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колготки флісові виробник — якісний китайський бренд. Серія ОСЕНЬ-ЗИМА, на флісі, що стягують 3D.
| Талія по гумці (Пояс) | тягнеться від 60 до 100 см |
| Стегна | тягнеться від 70 до 115 см |
| Висота посадки | тягнеться від 37 до 42 см |
| Нога (внутрішній шов) | тягнеться від 78 до 105 см |
Гумка завширшки 3 см щільна. Плоскі щиви — спереду та ззаду — на утягувальних 3D обов'язково будуть шви — їх неможливо зробити цілісні.
Склад: Нейлон 90%, Еластан 10% і Бамбук (фліс на внутрішній стороні з Бамбуку) — м'який приємний матеріал зовні як котон матовий, всередині теплий фліс. Колготок на на начосі з вовни верблюда/ангори/кролика/мамонта тощо. як переписували деякі не дивлячись із бирки не буває - це китайські казки - а я пишу реальний склад.
Указівує всі заміри в нерозтягнутому та розтягнутому вигляді — які робимо особисто під час надходження кожного паковання, тому що китайські виробники не завжди дотримуються відповідності бирки та виробу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид виробу: | Лосини |
| Сезон | Зима |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність | в наявності |
Інформація для замовлення
- Ціна: 248 ₴


