Гаманець чоловічий Balisa на застібці кліпса
Матеріал - зовні натуральна шкіра, всередині перегородка у відділенні для паперових грошей — натуральна замша
Розмір (в складеному вигляді) — 145*105 мм
Всередині: 9 відділень для візиток/ кредиток. 1 потайне відділення для візиток/ кредиток. Відділення для документів. Відділення для дрібниці на кліпсі. Одне відділення для паперових грошей із потайною кишенею на змійці.
Сзади: без відділень.
Цвет: Чорний
Натуральна шкіра — це, безумовно, статусно, стильно та довговічно
Внутрішнє оздоблення — Шкіра PU — це, безумовно, зовсім не те, що було відоме нам як дерматологін. Шкіра PU — це сучасний високотехнологічний замінник натуральної шкіри. Залежно від якості шкіра (економ", "стандарт", "люкс") PU за своїми органалептичними показниками буде не відрізняється від натуральної шкіри, і ми могли зробити як більшість продавців - написати в описі "Натуральна шкіра", але ми завжди вірогідно описувані наші лоти Шкіра Pu зазвичай виготовляється з декількох шарів. Перший — це бавовняна основа. Другий шар перероблена натуральна шкіра. Останній шар — поліуретан, що фактично й дав назву цьому матеріалу у формі приставки pu
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Balisa |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 145 мм |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 9 |
| Кількість відділень для купюр | 1 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Товщина | 40 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 105 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність | в наявності |
- Ціна: 602 ₴




