
Лосини-джегінси зимові на хутрі ВЕЛИКИЙ розмір на талію від 80 до 105 см теплі джинс чорний
270 ₴
- Немає в наявності
- Код: 331-2-32
+380 (50) 391-31-33
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Лосини Легінси виробник КНР серія зимана короткому хутрі, великий розмір (батальні)
| Талія по гумці (Пояс) | тягнеться від 80 до 105 см |
| Стегна | тягнеться від 90 до 120 см |
| Висота посадки | тягнеться від 28 до 38 см |
| Нога (внутрішній шов) | тягнеться від 65 до 110 см |
І сам обхват по нозі зроблений ширшим, ніж у звичайному крої. Гумка завширшки 5 см щільна. Безшовні — спереду та ззаду швів немає.
Склад: Нейлон 90%, Еластан 10% і Бамбук (хутро на внутрішній стороні з Бамбуку) — м'який приємний матеріал зовні як котон "в рубчик" матовий, усередині м'яке коротке хутро. Лосин на хутрі з вовни верблюда/ангори/кролика/мамонта тощо. як переписували деякі не дивлячись із бирки не буває - це китайські казки - а я пишу реальний склад.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид виробу: | Лосини |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Сезон | Зима |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна-виробник | Китай |
| Наявність | в наявності |
Інформація для замовлення
- Ціна: 270 ₴


