Лосини Легінси виробник КНР серія ЗИМАна товстому хутрі, ОЧЕНЬ ТЕПЛЕЇ, серія БАТАЛИ — великі розміри під джинс чорного кольору
| Талія по гумці (Пояс) | тягнеться від 80 до 115 см |
| Стегна | тягнеться від 95 до 140 см |
| Висота посадки | тягнеться від 30 до 45 см |
| Нога (внутрішній шов) | тягнеться від 65 до 100 см |
Гумка завширшки 5 см щільна. І сам обхват по нозі зроблений ширшим, ніж у звичайному крої. Кишені спереду імітація. Кишені ззаду реальні. Плоский шов спереду та ззаду (всі батальні розміри йдуть строго з плоским швом — безшовних баталів немає.
Склад: Нейлон 90%, Еластан 10% і Бамбук (махра на внутрішньому боці з Бамбуку) — м'який приємний матеріал зовні як котон "в рубчик" матовий, всередині м'яке коротке хутро. Лосин на хутрі з вовни верблюда/ангори/кролика/мамонта тощо. як переписували деякі не дивлячись із бирки не буває - це китайські казки - а я пишу реальний склад. Гумка завширшки 8 см щільна
Указівує всі заміри в нерозтягнутому та розтягнутому вигляді — які робимо особисто під час надходження кожного паковання, тому що китайські виробники не завжди дотримуються відповідності бирки та виробу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид виробу: | Лосини |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність | в наявності |
| Країна-виробник | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 228 ₴







