Окуляри-права для зору — якісний китайський бренд Гонг Конг у стильному дизайні. Модель унісекс — таку форму носять і чоловіки, і жінки
| Розмір по обличчю — ширина окулярів (відстань між завушниками) | 137 мм |
| Ширина лінзи | 50 мм |
| Висота лінзи | 45 мм |
| Ширина містка (переносиця) | 19 мм |
| Загальна довжина завушника | 145 мм |
Оправа полімер TR90 колір чорний глянець (права робиться за технологією впорскування "Injection"). Колір Чорний. Оправа розбірна, що дає змогу зробити окуляри для зору — вийняти встановлені лінзи та вставити лінзи для зору
Лінзи — Приміркові Колір прозорий із маркуванням, нанесеної на лінзі, як іміджеві носити не можна.
Комплектація лоту: окуляри
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Оптичне покриття | Дзеркальне |
| Стан | Нове |
| Колір лінз | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Для кого | жіночі |
| Наявність | в наявності |
Інформація для замовлення
- Ціна: 183 ₴


