
Окуляри-права для окулярів для зору ATSD AT1041 червоне золото алюмінієва із завушником FLEX
215 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
+380 (50) 391-31-33
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Окуляри-права для зору — якісний китайський бренд Гонг Конг у стильному дизайні. Модель унісекс — таку форму носять і чоловіки, і жінки
| Розмір по обличчю — ширина окулярів (відстань між завушниками) | 135 мм |
| Ширина лінзи | 55 мм |
| Висота лінзи | 27 мм |
| Ширина містка (переносиця) | 15 мм |
| Загальна довжина завушника | 140 мм |
Оправа алюмінієва. Колір Червоний. Завушник металевий із технологією Flex — як їх називають "окуляри-неломайки" — з шарніром, який дає змогу дужкам відклоняться в обидві сторони та притискаються завдяки пружині до голови, що забезпечує комфортне одягання та носіння. Колір золото
Оправа розбірна, що дає змогу зробити окуляри для зору — вийняти встановлені лінзи та вставити лінзи для зору
Лінзи — Приміркові Колір прозорий із маркуванням, нанесеної на лінзі, як іміджеві носити не можна.
Комплектація лоту: окуляри
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Червоний |
| Оптичне покриття | Дзеркальне |
| Стан | Нове |
| Колір лінз | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Для кого | жіночі |
| Наявність | в наявності |
Інформація для замовлення
- Ціна: 215 ₴

