
Окуляри Sun Chi 9713 срібло титан іміджеві розбірна оправа для окулярів для зору
215 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
Окуляри сонцезахисні — якісний китайський бренд Гонг Конг у стильному дизайні. Модель унісекс — таку форму носять і чоловіки, і жінки
| Розмір по обличчю — ширина окулярів (відстань між завушниками) | 140 мм |
| Ширина лінзи | 52 мм |
| Висота лінзи | 40 мм |
| Ширина містка (переносиця) | 18 мм |
| Загальна довжина завушника | 136 мм |
Оправа метал. Колір Титан і Срібло. Оправа розбірна, що дає змогу зробити окуляри для зору — вийняти встановлені лінзи та вставити лінзи для зору
Лінзи — Полімерна лінза з багатошаровим покриттям. Колір прозорий (іміджеві)
Ці полімерної лінзи легкі, і дуже стійкі до зламу.
Захисні покриття: – просвітлювальне: підвищує пропускання світла до 99%, що неабияк полегшує навантаження на очі; — AR-покриття (антирефлексне): гасить відблиски штучного світла, монітора, телевізора, автомобільних фар тощо; — антистатичне: захищає від зайвого скупчення на поверхні лінз пилу та бруду; — водовідштовхувальне: сприяє меншому запотіванню лінз у разі зміни температурного режиму (Лінз, які зовсім не запотівають — не буває!); — UF-покриття: вирізає найбільш небезпечний для очей ділянку ультрафіолетового спектра (до 400 нанометрів); — зміцнювальне: оскільки полімер — матеріал порівняно м'яке, зміцнене покриття дає змогу підвищити його стійкість до затирання та задряпування.
Комплектація лоту: окуляри
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Для кого | жіночі |
| Наявність | в наявності |
| Основні | |
| Оптичне покриття | Дзеркальне |
| Стан | Нове |
| Колір лінз | Чорний |
- Ціна: 215 ₴

