Окуляри сонцезахисні — якісний китайський бренд Гонг Конг у стильному дизайні. Модель унісекс — таку форму носять і чоловіки, і жінки
| Розмір по обличчю — ширина окулярів (відстань між завушниками) | 140 мм |
| Ширина лінзи | 56 мм |
| Висота лінзи | 40 мм |
| Ширина містка (переносиця) | 17 мм |
| Загальна довжина завушника | 145 мм |
Оправа пластик і метал. Колір Чорний глянець і срібло. Лінзи не впаяні, а виймаються, що дає змогу зробити окуляри для зору — вийняти встановлені лінзи та вставити лінзи для зору.
Лінзи — Приміркові Колір прозорий із маркуванням, нанесеним на лінзі, як іміджеві носити не можна.
Комплектація лоту: окуляри
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Оптичне покриття | Дзеркальне |
| Стан | Нове |
| Колір лінз | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Для кого | жіночі |
| Наявність | в наявності |
Інформація для замовлення
- Ціна: 215 ₴


