
Лосини зимові на товстому хутрі безшовні стягувальні розміри на талію від 60 до 90 см дуже теплі
325 ₴
- Немає в наявності
- Код: A-141-39
+380 (50) 391-31-33
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Лосини виробник — якісний китайський бренд. Серія ЗИМА, на товстому хутрі стягувальні, із широким поясом
| Талія по гумці (Пояс) | тягнеться від 60 до 90 см |
| Стегна | тягнеться від 70 до 100 см |
| Висота посадки | тягнеться від 28 до 38 см |
| Нога (внутрішній шов) | тягнеться від 65 до 110 см |
Гумка завширшки 8 см щільна. Безшовні — спереду та ззаду швів немає.
Склад: Нейлон 90%, Еластан 10% і Бамбук ( товсте хутро на внутрішньому боці з Бамбуку) — м'який приємний матеріал зовні як котон "в рубчик" матовий, всередині м'яке коротке хутро. Лосин на хутрі з вовни верблюда/ангори/кролика/мамонта тощо. як переписували деякі не дивлячись із бирки не буває - це китайські казки - а я пишу реальний склад. Гумка завширшки 8 см щільна
Указівує всі заміри в нерозтягнутому та розтягнутому вигляді — які робимо особисто під час надходження кожного паковання, тому що китайські виробники не завжди дотримуються відповідності бирки та виробу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид виробу: | Лосини |
| Сезон | Зима |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність | в наявності |
Інформація для замовлення
- Ціна: 325 ₴
