Гаманець чоловічий Pilusi на застібці кліпса
Матеріал - зовні натуральна шкіра, всередині шкіра-PU, перегородка у відділенні для паперових грошей — тканинна
Розмір (в складеному вигляді) — 110*95 мм
Всередині: 3 відділення для візитівок/ кредиток. 2 потайні відділення для візиток/ кредиток. 2 прозорі відділення для фото/календарів. Відділення для дрібниці на кліпсі. Два відділення для паперових грошей із потайним відділенням на змійці.
Сзади: без відділень.
Цвет: Чорний
Натуральна шкіра — це, безумовно, статусно, стильно та довговічно
Внутрішнє оздоблення — Шкіра PU — це, безумовно, зовсім не те, що було відоме нам як дерматологін. Шкіра PU — це сучасний високотехнологічний замінник натуральної шкіри. Залежно від якості шкіра (економ", "стандарт", "люкс") PU за своїми органалептичними показниками буде не відрізняється від натуральної шкіри, і ми могли зробити як більшість продавців - написати в описі "Натуральна шкіра", але ми завжди вірогідно описувані наші лоти Шкіра Pu зазвичай виготовляється з декількох шарів. Перший — це бавовняна основа. Другий шар перероблена натуральна шкіра. Останній шар — поліуретан, що фактично й дав назву цьому матеріалу у формі приставки pu
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PIUSI |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 110 мм |
| Кількість відділень для кредитних карт | 3 |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість прозорих відділень | 2 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Товщина | 30 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 95 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність | в наявності |
- Ціна: 290 ₴



