Гаманець чоловічий Balisa на застібці кліпса з затискачем для грошей
Матеріал - зовні натуральна шкіра, всередині перегородка у відділенні для паперових грошей — натуральна замша
Розмір (в складеному вигляді) — 115*95 мм
Всередині: 3 відділення для візитівок/ кредиток. 2 потайні відділення для візиток/ кредиток. Відділення для дрібниці на кліпсі. Два відділення для паперових грошей із потайним відділенням на змійці. Затискач для грошей, що відкидається з пружиною.
Сзади: без відділень.
Цвет: Чорний
Натуральна шкіра — це, безумовно, статусно, стильно та довговічно
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Balisa |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 115 мм |
| Кількість відділень для кредитних карт | 3 |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Товщина | 30 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 95 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність | в наявності |
Інформація для замовлення
- Ціна: 473 ₴



