Дзвінок бездротовий DoorBell вуличний 80 м база від мережі 220 В
складається з двох частин — передавача та приймача. Під час натискання на кнопку передавача — приймач звуком, сповіщає господарів квартири про візит гостей. Передавач живиться від акумулятора 12 В 23 А (постачається в комплекті). Приймач живиться мережі 220 В. Живлення акумулятора вистачає не менш ніж на рік.
Розміри: кнопка 70*40 мм, база 90*60 мм
Дзвінок змінює музику, можна вибрати варіант із 32 мелодій. Ви можете вибрати свою мелодію, яка буде приємна Вашому слуху.
Дзвінок працює на відстань 80 метрів відкритої зони, що дасть змогу Вам встановити дзвінок практично в будь-якому для вас зручному місці. Хоч стіни, паркан, дерева зменшують дальність, але для будь-якого будинку цього цілком вистачає. Встановлювати кнопку потрібно так, щоб на неї не потрапляв прямий дощ і сніг.
Характеристики:
Тип: бездротовий дзвінок
Виробник: DoorBell
Гучність дзвінка: 80-90 DB
Потужність дверного дзвінка: 3 Вт
Активна хвиля тиску (приймач): ≤-57dbm
Хвиля негативного тиску (кнопка): ≤-36dbm
Джерело живлення (приймач): 220 В
Джерело живлення (кнопка): 1*12V 23A, лужна батарея
Потужність передавання: <10 мВт
Радіус дії: До 80 метрів (відкрита зона)
Параметри звуку: 32 мелодії
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Doorbell |
| Країна виробник | Китай |
| Вид дверного дзвінка | Електронний |
| Тип дверного дзвінка | Бездротовий |
| Живлення дверного дзвінка | Мережа |
| Кількість мелодій | 32 |
| Радіус дії | 80 м |
| Матеріал корпусу дзвінка | Пластик |
| Світлова індикація | Ні |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість динаміків | 1 |
| Кількість кнопок | 1 |
| Розміри | |
| Висота динаміка | 90 мм |
| Ширина динаміка | 60 мм |
| Висота кнопки | 70 мм |
| Ширина кнопки | 40 мм |
- Ціна: 280 ₴



