
Підштанники кальсони рейтузи чоловічі підліткові зимові чорні талія від 60 до 95 см термобілизна
215 ₴
- Немає в наявності
- Код: підліток 60-95 черный
+380 (50) 391-31-33
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Термобілизна Підштанники Лосини Чоловічі підліткові ЯКІСТЬ підводник КНР серія ЗІМА,
| Талія по гумці (Пояс) | тягнеться від 60 до 95 см |
| Стегна | тягнеться від 70 до 110 см |
| Висота посадки | тягнеться від 30 до 40 см |
| Нога (внутрішній шов) | тягнеться від 65 до 100 см |
На відміну від жіночих, у чоловічих, крім крою є відмінності:
- наявність ширинки
- наявність гумки на кінці для обхвату ноги
- ззаду звичайний шов, а спереду плоский посилений
Склад: Нейлон 90%, Еластан 10% і на внутрішній стороні — м'який приємний матеріал начос із бавовни. Лосин на начосі з вовни верблюда/ангори/кролика/мамонта тощо. як переписували деякі не дивлячись із бирки не буває - це китайські казки - а я пишу реальний склад.
Указівує всі заміри в нерозтягнутому та розтягнутому вигляді — які робимо особисто під час надходження кожного паковання, тому що китайські виробники не завжди дотримуються відповідності бирки та виробу.
Доступні до замовлення забарвленнях
Чорні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Кальсони |
| Колір | Чорний |
| Сезон | Зима |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність | в наявності |
| Стан | Нове |
| Вид виробу: | Лосини |
Інформація для замовлення
- Ціна: 215 ₴