|
Гамак "Мексисканський" виробник Sanjia (якісний марний Китай)Розмір ложа 100*200 см. Довжина канатів — по 40 см із кожного боку. Матеріали: гамак ХЛОПОК 100% щільністю 320 грамів/кв метр, канат бавовна товщина 5 мм, планки дерево твердої породи 3*2 см Максимальне навантаження 120 кг РЕАЛЬНА РОЗЦЕВКА В НАЛИЧІ НА ФОТО 2 КРУПНИМ ПЛАНОМ
|
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sanjerly |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Довжина ложа | 2000 мм |
| Захисна антимоскітна сітка | Не передбачена |
| Каркас (стійка) | Є |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Матеріал каркасу | Бамбук |
| Матеріал ложа | бавовна |
| Навіс | Не передбачений |
| Тип гамака | Одномісний |
| Тип ложа | Цілісне полотно |
| Ширина ложа | 1000 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 710 ₴





